Tel. objednávky: +420 604 723 403
 
Ordinační hodiny Po-Pá: 8:00-20:00

Estetická plastická chirurgie

Na nespokojenost s vlastním vzhledem existuje řešení – návštěva atestovaného plastického chirurga, který dokáže vybrat a správně načasovat jednotlivé výkony pro  každého klienta či klientku  přímo „na tělo“ s ohledem na individuální požadavky a dispozice. Pomoci Vám může přehled nejčastěji prováděných zákroků v jednotlivých věkových skupinách.

Teens

Často prováděným estetickým výkonem u teenagerů je úprava ušních boltců.

Je mi 20+

V tomto věkovém období patří k vyhledávaným operačním výkonům liposukce, plastická operace nosu, augmentace prsou. Vhodnou prevencí stárnutí pleti v tomto životním období je mechanické a chemické ošetřování v duchu anti-aging medicíny.

Je mi 30+

Začínají se objevovat první vrásky, ale invazivní chirurgické metody  nejsou v tomto věku na místě. Korigovat vrásky lze pomocí injekčních materiálů (botulotoxin, kys. hyaluronová) nebo výkonů, které projasní, vyčistí a zregenerují kůži (např. chemický peeling). Nejčastějším invazivním výkonem v tomto věku je liposukce. Efekt bývá velmi dobrý díky dostatečné elasticitě pokožky, která akceptuje úbytek objemu po zákroku.

Je mi 40+

První projevy stárnutí jsou determinovány genetickými dispozicemi a dosavadním stylem života. K nejžádanějším zákrokům v období čtyřicet plus patří korekční operace víček (blepharoplastika), modelování tělesných proporcí (bodyconturing), redukční a modelační operace prsou, augmentace prsou, korekční plastické operace břicha a rovněž invazivní plastická operace obličeje (face-lift) i neinvazivní korekce vrásek.

Je mi 50+

Věk okolo padesáti let je obdobím, kdy je efektivní různé léčebné výkony estetické chirurgie kombinovat. Plastické operace očních víček omladí výraz obličeje, ale je vhodné je doplnit o neinvazivní korekce vrásek, případně zasáhnout radikálněji pomocí face-liftu, často doplněného o korekční operaci pokleslého obočí, čela či krku (brow-lift, neck-lift).

Je mi 60+

Proces stárnutí pleti po šedesátce provází řada nepříjemných proměn – ztráta pružnosti kůže, barevné změny (objevují se výraznější pigmentace) až dramatické prohloubení vrásek. Většina změn je ještě řešitelná za pomoci radikálnějších invazivních metod (face-lift, neck-lift, brow-lift ) často  doplněné výplněmi vlastním tukem (lipografting, lipofiling)  či využití terapie obohacenou plasmou  (tzv. PRP – platelet rich plasma). Jako doplňkové metody jsou vhodné laserové kúry k omlazení pleti.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Tel.: +420 604 723 403
info@plastickachirurgieaz.cz

tř. Kosmonautů 1338/1a
Olomouc 779 00

ORDINAČNÍ HODINY

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:

8.00 – 20.00
8.00 – 20.00
8.00 – 20.00
8.00 – 20.00
8.00 – 20.00

NAPIŠTE NÁM